Informacje turystyczne i przewodnik turystyczny po Amsterdamie

Przewodnik turystyczny po Amsterdamie ze wskazówkami i biletami

Ma wszystkie zalety dużego miasta, takie jak bogata kultura, ciekawa architektura, tętniące życiem życie nocne i dobre sklepy ale dzięki dobremu transportowi publicznemu miejsce docelowe nigdy nie jest daleko.

Wskazówki dotyczące wizyty

Rejsy po kanałach to popularny sposób na zobaczenie miasta z perspektywy jego kanałów. i naszych sugerowanych tras podróży poprowadzi Cię do atrakcji miasta.

Zwiedzanie Amsterdamu jest łatwiejsze i tańsze dzięki karcie „City Pass”. Z jedną kartą możesz udać się do większości miejsc turystycznych bez innych biletów.
Porównanie karnetów miejskich i kart rabatowych w Amsterdamie.

Atrakcje turystyczne Amsterdamu

To ciekawe, jak Amsterdam ma tak wiele rzeczy, z których słynie. Niektóre z najpopularniejszych muzeów na świecie. Albo infrastruktura, taka jak kanały i wiatraki.

I oczywiście piękne parki i zabytkowe budynki idą w parze z jego prestiżem.

Amsterdamska dzielnica czerwonych latarni

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać wielu ludziom, dzielnica czerwonych latarni w Amsterdamie ma bardzo przyjazną atmosferę. A pośpiech przygody nie wiąże się z większym niebezpieczeństwem niż inne zajęcia.

Coffeeshopy w Amsterdamie

Coffeeshopy w Holandii mogą sprzedawać niewielkie ilości marihuany i są ściśle regulowane. Podobnie jak w przypadku Dzielnicy Czerwonych Latarni, jest to bezpieczny sposób na przeżycie przygody.

Dłuższa wizyta w Amsterdamie

A jeśli zostajesz na dłużej, rozważ jednodniową wycieczkę z Amsterdamu, aby zobaczyć także okoliczne miasta i wioski. Są pełne atrakcji.

Lub nawet wycieczkę z przewodnikiem po mieście.

Noclegi w Amsterdamie

Przeczytaj nasze strony z ważnymi informacjami o hotelach, hostelach, apartamentach, a nawet łodziach mieszkalnych w Amsterdamie.

Tolerancja Amsterdamu

Amsterdam szczyci się liberalną i tolerancyjną postawą. Pogodzenie się z faktem, że ludzie mogą zajmować się prostytucją, miękkimi narkotykami i pornografią. I że to tylko człowiek. Więc zamiast kryminalizować wszystko, cieszą się z uczciwości.

Odwiedź nasze strony gejowski Amsterdam, aby dowiedzieć się więcej o homoseksualnej społeczności tego miasta.